Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 

Z naszej galerii ...

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Odwiedziło nas:

RAZEM WSZYSTKICH WIZYT: 46857
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
123
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
O Nas

O NAS I NASZYCH DZIAŁANIACH

Jesteśmy młodą wspólnotą, zaczęliśmy się spotykać w 2007 r. ,ale niektórzy od wielu lat byli związani z innymi grupami Odnowy.

Założycielem i pierwszym liderem wspólnoty był Tomasz Zadrożny. Opiekunem Winnicy Pana jest ks. Marcin Wiśniewski. Funkcję Lidera pełni Małgorzata Bratek.

Lider ma do pomocy kilkuosobowy Zespół Pastoralny, który służy mu radą w sprawach działań podejmowanych przez naszą wspólnotę. W październiku 2008 r. wybraliśmy imię naszej grupy Winnica Pana oraz jej charyzmat.

W październiku 2008 r. wybraliśmy imię naszej wspólnoty – Winnica Pana oraz jej charyzmat. W życiu duchowym – jako wspólnota i każdy z nas indywidualnie – ciągle jesteśmy w drodze. Pragniemy zgodnie z naszym charyzmatem pozwalać Duchowi Świętemu przemieniać i uzdrawiać nasze serca, odkrywać miłość Jezusa Chrystusa do maleńkiego człowieka i nieść ten dar naszym rodzinom i innym ludziom.

Najważniejszą sprawą jest dla nas otwierać się na prowadzenie Ducha Świętego, odczytywać wolę Bożą wobec nas oraz starać się jak najpełniej odpowiadać na otrzymane łaski. Rozwój duchowy dokonuje się w różnych sytuacjach i miejscach. Duch Święty uczy nas, obdarza swoimi darami, charyzmatami i owocami wtedy, kiedy modlimy się sami, ale także wtedy, kiedy spotykamy się w małych lub wielkich grupach.

Kształtujemy się duchowo, uczestnicząc w rekolekcjach, dniach skupienia, nocnych czuwaniach modlitewnych przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, ogólnopolskich czuwaniach modlitewnych Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze. Niezwykłym przeżyciem dla wielu z nas była Msza św. oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z ks. Johnem Bashobora z Ugandy 26 lipca 2008r. W miarę możliwości włączamy się w działalność naszej parafii. Cyklicznie organizujemy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) - wiosną 2008r., jesienią 2010 r., jesienią 2012, wiosną 2015r, wiosną 2017r. Uczestniczy w nich cała nasza wspólnota i wiele osób, nie tylko z naszej parafii. Rekolekcje te są dla nas niezwykłym czasem rozwoju duchowego, spotkania z rzeczywistością Boga żywego.

O naszych planach będziemy informować na tej stronie.

 
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS